Інструкція по застосуванню дезінфекційного засобу Dezion

 

 

Торгова назва:
” DezIon ”

DezIon - екологічно чистий, гіпоаліргений,натуральний,,об’єднаючий у собі миючи та дезінфекуючи властивості засіб.

Для проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції.

Основні властивості.
Висока антімікробна,противовірусна,противогрибкова активність.
Вбиває  патогенні вируси, бактерії та гриби.
Безпечний для людини, животних та навколишнього середовища(розпадається на сіль та воду після застосування)..
Склад. Дезінфікуючий засіб  являє собою безбарвну прозору рідину з легким запахом хлорвмісних оксидантів..Активно діючі речовини (АДВ) представлені сумішшю високоактивних метастабільних (електрохімічноактивованих) хлоркиісневих і гідропероксидних з'єднань (оксидантів).Подібна комбінація діючих речовин забезпечує відсутність адаптації мікроорганізмів до біоцидної дії дезінфекуючого засобу «DezIon», а мала сумарна концентрація з'єднань активного кисню і хлору гарантує повну безпеку для людини і навколишнього середовища при його тривалому застосуванні.
Концентрація сполук активного хлору і активного кисню в еквіваленті активного хлору (сумарно) становить не менше 0,5 ± 0,05 г / л (0,05 ± 0,005%) при загальному вмісті розчинених речовин (мінералізації) не більше 0,9 г / л і рН засобу 5,0-6,5.
Біорозлагаємий,відноситься до четвертого(самого низького)класу безпечності(згідно діючому законодавствуУкраїни).
Не пошкоджує об’єкти з корозійностійкого метала,скла,резини,полімерних матеріалів,дерева, кафелю, фарфору,фаянсу.
Не потребує змивання після застосування.
Спосіб застосування.

Дезінфекцію об’єктів проводять способами протирання, зрошення, занурення і замочування
Сфера застосування

МЕДИЦИНА
Дезінфекція і стерилізація поверхонь в приміщеннях, поверхонь медичних і спеціальних, приладів, предметів догляду, особистої гігієни, білизни,первина обробка травмованої частини тіла людини.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ
Дезінфекція предметів, поверхонь, обладнання, в т ч., контактуючого з харчовою сировиною і водою(методом занурення та розпилювання); обробка піщевої сировини або готової харчової продукції з метою знезараження і збільшення терміну зберігання .

ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ВОДИ
Знезараження питної води,використовуючи воду з криниць, джерел, річок, озер тощо.( Додайте 50 мл.дезінфекуючого засобу «DezIon» на 50 л води,видержати 30 хвилин )

АНТИСЕПТИКА
Дезінфекція рук медпрацівників (в т.ч. хірургів та інших осіб, які беруть участь в проведенні операцій, в інших інвазивних процедурах і маніпуляціях) Обробка операційного та ін'єкційного поля, ліктьових згинів донорів.

В ПОБУТІ
Дезінфекція приміщень,кахлю, поверхонь, предметів побуту,кондиціонерів  .Обробка повітря для знищення хвороботворних збудників у приміщенні Знезараження водопровідної та питної води, резервуарів для зберігання питної води.
Дезінфекція внутрішньої поверхні взуття, запобігання грибкових інфекцій, знищення неприємних запахів, антисептична обробка шкіри стоп( розпорошення 20 - 60 секунд).

КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Дезінфекція і стерилізація ріжучого і іншого інструменту. поверхонь, обладнанні. посуду, спецодягу, рук і ні.

ТЕРМІН ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ.
Термін придатності засобу – 6 місяців  у герметично закритій тарі виробника, оберігаючи від попадання прямих сонячних променів, при температурі від 5 до 35ºС. Каністри зберігати в добре вентильованих складських приміщеннях, окремо від лікарських препаратів та продуктів харчування.

З момента відкриття використовути не більше 30 діб

ВИРОБНИК.
ТОВ”Лабораторіяіноваційних технологій активованих водних розчинів та біоцидних продуктів”.
Адреса виробника:01103,м.Кїв,вул..М.Драгомирова,буд 2А.офіс 517