Про нас

ЛІТАВР

ЛАБОРАТОРІЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ АКТИВОВАНИХ ВОДНИХ РОЗЧИНІВ І БІОЦИДНИХ ПРОДУКТІВ (ЛІТАВР)

 

Підприємство створено у 2020 році у відповідь на виклики, спричинені небезпекою розповсюдження різноманітних штамів коронавірусу.

 

Місія компанії ЛІТАВР полягає у розробці, виготовленні та постачанні доступного обладнання для електроактивації водних розчинів з метою одержання екологічних високоефективних дезінфектантів, миючих засобів, стимуляторів розвитку рослин, антиоксидантів та радіопротекторів.

 

Компанією розроблено автоматизований комплекс "ЛІТАВР" для синтезу електрохімічно активованих миючих, дезинфікуючих і стерилізуючих розчинів. Також компанія в дослідницьких цілях в обмеженій кількості синтезує нові антиоксиданти та радіопротектори.

 

Українські установки ЛІТАВР призначені для виробництва екологічних засобів дезінфекції широкого спектру дії для потреб медицини, цивільної оборони, охорони здоров'я та безпеки життєдіяльності, харчової промисловості та ін.

 

Підприємство проповідує відкритість у стосунках. Наш персонал є соціально відповідальним, і в цей тяжкий для України час ми готові до вирішення ключових і нагальних потреб нашого суспільства у співпраці з органами влади та громадянами. Ми на зв'язку 24/7. (тел.: +38 0951056842).